ČESKY ENGLISH
ÚvodArchiv článků 3mm nejsou tři milimetry, ale Trimm

Novinky

05.01.2021
Šťastný a úspěšný nový rok 2021 a hlavně hodně zdraví Vám přeje Trimm team
SPACÁK TRIMM BALANCE MÁ SKVĚLÉ HODNOCENÍ

SPACÁK TRIMM BALANCE MÁ SKVĚLÉ HODNOCENÍ

14.12.2020
Jsme moc rádi, že náš úspěšný spací pytel Balance zaujal i hodnotitele z časopisu Svět Outdooru. ...
Podívejte se s námi do Finska!
Archiv novinek

3mm nejsou tři milimetry, ale Trimm

Skvělý poměr ceny a výkonu nabízí oblečení do přírody i do města české značky Trimm. To je, kromě své funkčnosti a přijatelné ceny, charakteristické povedeným designem a vysoce kvalitním technickým zpracováním.

 

Značka Trimm osloví sportovně založené jedince, kterým je blízké prohánět se na kolečkových bruslích na in-line dráze, nebo kvůli kondici pobíhat po cestičkách příměstských parků, Vyhoví také i náročným outdoorovým uživatelům. Své si v kolekci najdou všichni, kdo chtějí v outdoorovém oblečení prostě jen dobře vypadat ve městě, stejně jako nadšení cyklisté a cykloturisté. Mnohé produkty jsou naprostými novinkami, vymykajícími se běžnému pojetí oblečení pro pohyb v přírodě, sem patří určitě kolekce bund, vest a kalhot z materiálu Triguard® Bi-Stretch. Jiné jsou už doslova legendami, jako je léty a zkušenostmi uživatelů prověřená bunda Challenge. Moderní kolekce klade velký důraz na používání nových materiálů a technologií, které poskytují svým uživatelům dosud nepoznanou míru komfortu při zachování nekompromisní funkčnosti.

 

Triguard® Windshield

Třívrstvý membránový materiál. Vnější vrstvu tvoří lehká elastická PES pletenina, střední vrstvu Triquard® PU membrána a spodní vrstvu jemná PES pletenina. Materiál vyniká pružností, větruvzdorností, voděodolností a zároveň vysokou prodyšností.
Oděvy z něj jsou vhodné pro veškeré outdoorové a sportovní aktivity nižší a střední intenzity.

Triguard® Coating 3000/3000

PU zátěr aplikovaný na rub materiálu svrchní látky. Tato úprava zvyšuje pevnost a odolnost tkaniny proti oděru a namáhání při užívání.
Materiál poskytuje ochranu proti větru a vodě a zároveň dostatečnou prodyšnost. Oděvy z něj jsou vhodné pro veškeré outdoorové aktivity nižší a střední intenzity a pobyt v přírodě, stejně jako pro běžné denní nošení.

Triguard® Coating 2000/2000

Provedení předchozího materiálu s nižšími parametry nepromokavosti a prodyšnosti.

Triguard® SoftShell

Spojení tradiční Triquard® membrány s vnějším lehkým PAD materiálem a vnitřní microfleecovou termovrstvou. Triguard® SoftShell je větruvzdorný, vysoce vodoodpudivý, vyniká vysokou odolností proti oděru a je elastický, čímž umožňuje optimální volnost pohybu. Zajišťuje maximální pohodlí v chladném a větrném počasí. Udržuje teplo dvakrát lépe než klasický fleece. Oděvy z něj jsou vhodné pro veškeré outdoorové a sportovní aktivity střední a vyšší intenzity.

Triguard® Bi-Stretch

Elastický, vysoce prodyšný, větruodolný a vodoodpudivý materiál. Nová generace technického outdoorového oblečení do každého počasí se zvýšenou prodyšností, odolností proti oděru a elasticitou. Větruodolnost je dimenzována na 75 %, zbylých 25 % může v materiálu cirkulovat, čímž je podporován odvod vlhkosti. Oděvy z něj jsou vhodné pro veškeré outdoorové a sportovní aktivity vyšší a vysoké intenzity.

Co ještě potřebujete?

Nejen oblečení, ale i stany, spacáky a batohy nabízí Trimm. Mezi spacáky zaujme široká kolekce klasických turistických, včetně několika tradičních dekových. Na druhé straně nabídky stojí péřový spacák prověřovaný v těchto dnech na polární expedici.

V kategorii turistických stanů nabízí Trimm řadu rodinných i řadu outdoorových stanů. Některé typy dokonce i v maskovací barvě pro pravověrné trampy, V nabídce jsou také stany do vysokých hor a polárních krajů. Zajímavostí katalogu je poloviční přístřešek na pláž, do kempu nebo pro rybáře.
Mezi batohy doporučujeme batohy na jednodenní túry s akčním designem a ultralehký batoh pro cyklisty a běžce.