ČESKY ENGLISH
ÚvodArchiv článků TRIMM i letos partnerem Barokomaratonu a Run Praha-Plzeň

TRIMM i letos partnerem Barokomaratonu a Run Praha-Plzeň

Letošní podzim byl přímo napěchovaný sportovními akcemi a především různými běžeckými závody. Jako každý rok, i tentokrát se TRIMM stal hrdým partnerem hned několika takových akcí. Blíže Vám představíme alespoň dvě z nich, a to partnerské běžecké závody Barokomaraton a Run Praha-Plzeň.

11. ročník Barokomaratonu proběhl 1.9.2018 v krásném prostředí města Plasy a již tradičně nabídl celou řadu tras různých obtížností. Vhodnou kategorii si tak mohl vybrat opravdu každý. O oblíbenosti tohoto závodu svědčí i počet účastníků, který každoročně přesahuje tisícovku a k naší radosti pořád narůstá. Atmosféra byla parádní a vítězové si odnesli mimo jiné i krásné ceny od Trimmu.

Run Praha-Plzeň je relativně novým, ale neméně zajímavým závodem. Jedná se o štafetový závod týmů, které musí překonat vzdálenost 100 km. Jeho druhý ročník se běžel 15.9.2018 a trasa vedla z Říčních lázní v Praze do Plzně-Letkova. Závodníci si také mohli vybrat kategorie dle obtížnosti, a tak jsme měli možnost na trase potkat týmy o deseti lidech, ale i ostřílené borce, kteří si na celou délku trati troufli sami. Odměnou jim byly nejen skvělé zážitky, ale také ceny od Trimmu.

Vítězům tímto moc gratulujeme a těšíme se na další ročníky.

Na ochutnávku přinášíme pár fotografií v přiložené galerii. Třeba Vám budou inspirací na příští ročníky.