ČESKY ENGLISH
ÚvodArchiv článků Novinka - batohy

Novinky

V. ROČNÍK PIVNÍHO BĚHU JIŽ TRADIČNĚ S PODPOROU TRIMMU

V. ROČNÍK PIVNÍHO BĚHU JIŽ TRADIČNĚ S PODPOROU TRIMMU

10.05.2019
Již popáté se v Plzni uskuteční běh pro opravdové sportovce – Pivní Běh 2019 - a to 11. května. ...
SHERPA CUP opět za podpory TRIMMu!
TRIMM opět hrdým partnerem Půlmaratonu Plzeňského kraje!
Archiv novinek

Novinka - batohy

Než jsme rozšířili sortiment značky TRIMM o batohy, dlouho jsme se učili u předních výrobců a dost důkladně jsme konzultovali s „profíky", kteří veškerý svůj volný čas tráví s batohem, kletrem, ruksakem... prostě s báglem na zádech. Vybrali jsme šest základních modelů, které by měly pokrýt celé spektrum uživatelů.

Nejmenším 16litrovým je AIRWALK, pouze 900g vážící batoh. Je vybaven všemi důležitými detaily. Bederní a prsní pás, dvě horní kapsy, spodní rozšiřující zip a stavitelné ramenní popruhy.

Dalším v řadě je 28litrový COMPACT, jeho hmotnost je 1,2kg. Je to batoh, který pokrývá městský až jednodenní trek. Nechybí mu prsní a bederní pás. Prsní přezka je vybavena nouzovou píšťalkou. Na ramenním,stavitelném popruhu je odepínatelné pouzdro na mobil, MP3 přehrávač či malý kompaktní fotoaparát Hodně podobné vlastnosti má 28litrový FACTORY. Je to batoh pro universální použití. O něco málo větší je AZIMUT s objemem 32litrů a váhou 1,5kg. Klasický „daypack" se všemi úchyty, dobrým odvětráním zádové části a pláštěnkou. Velmi pěkným kouskem v nabídce je batoh RAPTOR s objemem 45litrů a váhou pouze 1,2kg. Trekový batoh, který nezklame ani při obtížných výstupech. Kvalitní zádový systém, s velmi dobrým odvětráním. Největším je SHERPA, 65litrů, s hmotností 1,7kg. Batoh pro několikadenní trek, který lze srovnávat se špičkovými značkami kvalitou, nikoli však cenou.

Všechny batohy jsou k vidění v katalogu TRIMM.