ČESKY ENGLISH
ÚvodArchiv článků Novinka - voděodolné vaky

Novinky

V. ROČNÍK PIVNÍHO BĚHU JIŽ TRADIČNĚ S PODPOROU TRIMMU

V. ROČNÍK PIVNÍHO BĚHU JIŽ TRADIČNĚ S PODPOROU TRIMMU

10.05.2019
Již popáté se v Plzni uskuteční běh pro opravdové sportovce – Pivní Běh 2019 - a to 11. května. ...
SHERPA CUP opět za podpory TRIMMu!
TRIMM opět hrdým partnerem Půlmaratonu Plzeňského kraje!
Archiv novinek

Novinka - voděodolné vaky

Novinkou v sortimentu jsou vodoodolné vaky – lodní pytle. Spolehlivě ochrání obsah před navlhnutím jak ve sladké, tak i slané vodě.

Vodotěsný obal (loďák) je ideální pro vodní sporty, pro motorkáře jako transportní vak. Jedná se o válcový pytel, kde švy jsou nahrazeny svary, které zaručují naprostou vodotěsnost. Materiálem jsou nánosované textilie, které nepropustí vodu, jejich určitou nevýhodou je mírné ztvrdnutí a menší ohebnost za nízkých teplot. Uzavírání pytle je rotační s přezkou zaručující maximální vodotěsnost. Pro správnou funkci je třeba správně uzavřít suchý vak - pečlivě srovnáme a přihladíme materiál přes plastovou lištu a okraje zarolujeme. Pak zapneme trojzubé spony proti rozrolování a máme jistotu, že uzávěr vodu nepropustí.

V sortimentu TRIMM jsou dvě velikosti pytlů 23l a 26l, které odpovídají velikosti „spacák a drobnosti“ a  „stan a drobnosti“. Pro naše vaky jsme použili materiál polyamid s oboustranným PVC nánosem a přezky NIFKO. Obě velikosti jsou v barvě šedé a červené (foto neodpovídá- skutečné barvy budou doplněny).
Dále jsou v nabídce vodoodolné vaky GELERT ve velikosti 9,5l, 13,5l a 28l. Použitý materiál je lehký nylon s vodoodpudivým nánosem s lepenými švy. Uzavírání rolováním a zamykání přezkou. Barva je černá. Dobrou zprávou je také nízká cena a to 319,- Kč. V našem eshopu jej však pořídíte za speciální akční cenu - a to 289,-Kč!

Posledním novým kouskem je vodoodolné pouzdro GELERT na mapu, doklady nebo peníze. Průhledné v celé velikosti. Ideální na mapy v měřítku 1:50.000 a 1:25.000.