ČESKY ENGLISH
ÚvodArchiv článků Pilsenman 2011 - stali jsme se generálním partnerem zajímavé sportovní akce!

Novinky

05.01.2021
Šťastný a úspěšný nový rok 2021 a hlavně hodně zdraví Vám přeje Trimm team
SPACÁK TRIMM BALANCE MÁ SKVĚLÉ HODNOCENÍ

SPACÁK TRIMM BALANCE MÁ SKVĚLÉ HODNOCENÍ

14.12.2020
Jsme moc rádi, že náš úspěšný spací pytel Balance zaujal i hodnotitele z časopisu Svět Outdooru. ...
Podívejte se s námi do Finska!
Archiv novinek

Pilsenman 2011 - stali jsme se generálním partnerem zajímavé sportovní akce!

Tradiční Pilsenman již podeváté v Plzni.
Zpestření prázdninových dní přinese tradiční sportovní akce Pilsenman na louce u svatého Jiří v Plzni Doubravce. Vytrvalostní přírodní čtyřboj, doplňkový závod v terénním triatlonu, netradiční sporty v rámci doprovodného programu, večer koncerty kapel a mnohé další se bude odehrávat v rámci této akce v sobotu 13. srpna.
Start obou závodů proběhne v 11 hodin na břehu Velkého Boleveckého rybníka. Nejatraktivnějším diváckým místem bude pak louka u sv. Jiří, kde bude depo i cíl závodu. Přihlásit se může každý. Dobrou zprávou a známkou prestižnosti je fakt, že se hlavní závod opět stal součástí seriálu Českého poháru České Asociace Extrémních Sportů. Generálním partnerem se stala společnost Trimm Sport s.r.o.
Vytrvalostní závod jednotlivců a dvojic v terénním kvadriatlonu - tak zní charakteristika jedinečného závodu, který se již podeváté odehraje na přírodních tratích v okolí Plzně. Nově je připravena kratší trať pro ženy a pro závodníky mladší 18 let.
Na začátku start vběhnutím do Boleveckého rybníka a o pár hodin později závěrečné brodění Berounky do zaslouženého cíle. V těch pár hodinách se odehrává opravdu extrémní závod se vším všudy. Závod začíná kilometrovým plaváním s přebíháním ponořeného ostrůvku. Po přeběhu do depa čeká na závodníky až 9 km pádlování na řece Berounce. Třetí disciplínou je horské kolo. Okruh čítající celkem 42 km je opravdu zajímavý a příliš odpočinku nenabízí. Poslední disciplínou je běh s dvěma okruhy po přibližně 7 kilometrech pro muže a s jedním pro ženy. O atraktivní závěr se postará cílový brod přes Berounku.
Extrémnost závodu je dána jak těžkým terénem, tak časovou náročností. Vytrvalost a silná vůle jsou schopnosti, které se při tomto závodu opravdu hodí. Jen pro představu čas vítěze závodu se málokdy v historii dostal pod 5 hodin, většina závodníků pak tráví na trati 6 až 8 hodin.
Pilsenman pro každého
Pro mladší závodníky, pro rekreační sportovce nebo prostě pro ty, co nechtějí trávit celý den závoděním je připraven krátký terénní triatlon Pilsenman Easy. Druhý ročník vloženého závodu odstartuje společně s hlavním závodem. Na závodníky čeká 600 metrů plavání, 2,4 km běhu, 14 km cyklistické části a závěrečný krátký běh. Nenáročnou trať zvládne i úplný začátečník. V odpoledních hodinách bude probíhat doprovodný program s možností vyzkoušet si netradiční sporty. Kolem 19. hodiny pak proběhne vyhlášení, jehož součástí bude i bohatá tombola. Ceny od našich partnerů budeme rozdávat nejen závodníkům, ale také nadšeným divákům.
Veškeré informace a zprávy z aktuálního dění najdete na internetové stránce závodu www.pilsenman.cz.