ČESKY ENGLISH
ÚvodArchiv článků TRIMM opět na Výstavě stanů v Letňanech!

Novinky

V. ROČNÍK PIVNÍHO BĚHU JIŽ TRADIČNĚ S PODPOROU TRIMMU

V. ROČNÍK PIVNÍHO BĚHU JIŽ TRADIČNĚ S PODPOROU TRIMMU

10.05.2019
Již popáté se v Plzni uskuteční běh pro opravdové sportovce – Pivní Běh 2019 - a to 11. května. ...
SHERPA CUP opět za podpory TRIMMu!
TRIMM opět hrdým partnerem Půlmaratonu Plzeňského kraje!
Archiv novinek

TRIMM opět na Výstavě stanů v Letňanech!

Výstava stanů a vybavení do přírody je již tradičně synonymem pro ideální místo k nákupu vybavení pro volný čas. Jako každý rok, i letos můžete vyrazit na výstaviště v pražských Letňanech, které od 30.5 do 9.8.2015 patří outdoorovým nadšencům.

Na této významné akci samozřejmě nemohou chybět ani produkty značky TRIMM, a tak si tímto dovolujeme všechny pozvat k naší expozici, kde si můžete naše zboží prohlédnout, vyzkoušet a koupit za velmi výhodné ceny.

Prodejní Výstava stanů a vybavení do přírody se letos koná již po osmnácté a je vůbec největší středoevropskou prodejní akcí zaměřenou na outdoorové zboží. Probíhá na Výstavišti v Praze Letňanech, kde od června do začátku srpna až 100.000 lidí nakupuje převážně zboží pro pobyt v přírodě (stany, spacáky, kempinkový nábytek, karimatky, outdoorové oblečení a obuv, batohy, tašky, doplňky). Na ploše 10 000 m² se představí cca. 80 outdoorových značek. Velkým lákadlem pro návštěvníky je nejširší nabídka outdoorového zboží na českém trhu, výstavní slevy a výhodné akce, unikátní způsoby nákupu jako je spacákové ležení a na místě stojících více než 300 stanů, ale i bohatý doprovodný program nebo soutěž o atraktivní ceny. Veškeré zboží je možné si vyzkoušet. Stany si můžete prolézt či rovnou na zkoušku postavit.

Více informací naleznete na www.vystavastanu.cz.